Zgłoszenia do Poznańskiej Akademii Wolontariatu Pracowniczego

Weź udział w pierwszej edycji Poznańskiej Akademii Wolontariatu Pracowniczego! To projekt realizowany przez Stowarzyszenie Centrum PISOP pokazujący korzyści wolontariatu pracowniczego oraz promujący współpracę między sektorem biznesu a organizacjami pozarządowymi.

Ludzie w okularach przeciwsłonecznych uśmiechają się. Pod spodem napis: Wolontariat pracowniczy. Zainspiruj się, działaj i zmieniaj świat. - grafika artykułu
AWP

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej edycji Poznańskiej Akademii Wolontariatu Pracowniczego, organizowanej przez Stowarzyszenie Centrum PISOP w Poznaniu.

Czym jest Poznańska Akademia Wolontariatu Pracowniczego?

To projekt realizowany przez Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP, finansowany ze środków budżetu Urzędu Miasta Poznania. Jego celem jest przeprowadzenie programu edukacyjnego i rozwojowego dla pracowników i pracowniczek firm z terenu miasta Poznania. Zadaniem Akademii jest promowanie wolontariatu pracowniczego jako kluczowego narzędzia społecznej odpowiedzialności biznesu oraz aktywnego zaangażowania się firm w lokalne działania. W ramach projektu odbywają się cykle spotkań wiedzowych, promocja idei wolntariatu pracowniczego, indywidualne konsultacje w firmach, chcących stworzyć program wolontariatu i rozpocząć poszukiwania partnerów społecznych oraz sieciowanie firm i organizacji społecznych.

Jak wygląda program Poznańskiej Akademii Wolontariatu Pracowniczego?

Projekt Poznańskiej Akademii Wolontariatu Pracowniczego zawiera:

• dwa dni szkoleniowe (28 maja, 2 października),
  • spotkanie sieciujące (6 listopada),
  • indywidualne konsultacje z firmami, które biorą udział w programie.

Zjazdy Akademii odbywają się stacjonarnie w siedzibie Grupy Żabka w Poznaniu, przy ul. Matyi 8.

Kto może wziąć udział w Poznańskiej Akademii Wolontariatu Pracowniczego?
Akademia skierowana jest do pracowników i pracowniczek oraz menagerów i menagerek firm działających w Poznaniu.

Jak można zgłosić się do programu?
Zgłoszenia przyjmowane są do 19 maja br. przez formularz zgłoszeniowy pod linkiem:

Jak możesz skontaktować się z organizatorami projektu?

Organizatorem Akademii jest Stowarzyszenie Centrum PISOP.

Dane kontaktowe:

Ul. Chwaliszewo 75

+48534205699

pisop@pisop.org.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Więcej informacji dot. Poznańskiej Akademii Wolontariatu Pracowniczego znajdziesz na stronie:

Projekt "Poznańska Akademia Wolontariatu Pracowniczego" trwa od 1 kwietnia do 31 grudnia 2024 r. i jest finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania.