II Liceum Ogólnokształcące im.Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Oferta

Opis/etat/liczba godzin: rzemieślnik , cały etat od 01.08.2024r. umowa na czas nieokreślony

Wymagania:

1) posiadanie obywatelstwa polskiego, 2) wykształcenie co najmniej zawodowe, 3) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku rzemieślnika w szkole, 4) posiadanie pełnej zdolności do wykonywania czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych, 5) nieposzlakowana opinia.

Zakres obowiązków:

1) naprawy bieżące i monitoring stanu technicznego elementów budynku, 2) prace konserwacyjne instalacji i urządzeń będących na wyposażeniu szkoły, 3) wykonywanie drobnych prac remontowych w pomieszczeniach szkolnych i na terenach szkoły, 4) dozór nad instalacją grzewczą szkoły - czuwanie nad jej sprawnością i porządkowanie pomieszczeń kotłowni.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres

dyrektor Małgorzata Dembska
II Liceum Ogólnokształcące im.Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej
60-766 Poznan ul.Matejki 8/10
61 / 8690-724
kadry@2lo.poznan.pl

Terminy

Oferta ważna od: 2024-03-08

Oferta ważna do: 2024-09-30