II Liceum Ogólnokształcące im.Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Oferta

Opis/etat/liczba godzin: specjalista d/s kadr , cały etat, umowa o pracę od zaraz

Wymagania:

1. Wykształcenie wyższe (w tym licencjat). 2. Obywatelstwo polskie. 3. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych. 4. Biegła obsługa komputera: MS Office, poczta elektroniczna. 5. Mile widziana umiejętność obsługi systemów informatycznych z bazami danych (SIO, PABS, Program Kadry). 6. Sumienność, obowiązkowość, komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne. 7. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

Prowadzenie spraw kadrowych pracowników szkoły, w tym: Prowadzenie wymaganej dokumentacji pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności: prowadzenie teczek akt osobowych wszystkich pracowników, prowadzenie kart urlopowych pracowników niepedagogicznych, prowadzenie ewidencji urlopów szkoleniowych, urlopów z tytułu opieki nad dzieckiem, urlopów bezpłatnych itp. wszystkich pracowników, prowadzenie ewidencji zwolnień lekarskich wszystkich pracowników, prowadzenie ewidencji obecności (listy obecności) pracowników niepedagogicznych, prowadzenie ewidencji wykorzystania urlopów wypoczynkowych przez pracowników niepedagogicznych, prowadzenie ewidencji delegacji służbowych wszystkich pracowników; kontrola terminowości wykonywania badań wstępnych, kontrolnych i okresowych przez nauczycieli i pracowników niepedagogicznych; Wykonywanie sprawozdań GUS oraz zestawień i sprawozdań dla organu prowadzącego i organu nadzoru pedagogicznego dotyczących spraw kadrowych; Przygotowywanie pod podpis dyrektora szkoły: Umów o pracę, umów zleceń oraz innych dokumentów i pism związanych z nawiązaniem stosunku pracy, zaświadczeń dla pracowników związanych z ich zatrudnieniem, świadectw pracy, pism i dokumentów związanych z przejściem pracowników na emeryturę, pism i dokumentów związanych z rozwiązaniem stosunku pracy, pism i dokumentów dotyczących zmiany warunków pracy i/lub płacy, innych pism związanych z prowadzeniem spraw kadrowych;

Zgłoszenia prosimy kierować na adres

dyrektor Małgorzata Dembska
II Liceum Ogólnokształcące im.Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej
60-766 Poznań ul.Matejki 8/10
61/ 8690-724
sekretariat@2lo.poznan.pl

Terminy

Oferta ważna od: 2024-03-13

Oferta ważna do: 2024-04-30