Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Oferta

Opis/etat/liczba godzin: pół etatu

Wymagania:

Wykształcenie wyższe lub średnie, pełna zdolność do czynności prawnych, mile widziane doświadczenie na stanowisku sekretarza szkoły, znajomość programów MS Office oraz Excel, znajomość elektronicznego zarządzania dokumentacją, obsługa platformy SIO, obsługa e-sekretariatu, odpowiedzialność, zaangażowanie, dyskrecja, dokładność, sumienność, wysoki poziom kultury osobistej.

Zakres obowiązków:

prowadzenie zasobów kancelaryjnych; dokonywanie odbioru, rejestracji i rozdziału korespondencji przychodzącej w systemach obowiązujących w szkole; kierowanie ruchem gości i interesantów, organizacja spotkań z dyrektorem szkoły; zamawianie druków szkolnych: dzienniki, legitymacje, świadectwa szkolne, itp.; dbanie o właściwe zabezpieczenie i archiwizację dokumentacji szkolnej, opracowanie sprawozdań SIO i innych dotyczących spraw uczniowskich; wydawanie i aktualizowanie legitymacji uczniowskich i prowadzenie ewidencji; prowadzenie ksiąg uczniowskich, obsługa e-sekretariatu; prowadzenie procesu przyjęć uczniów do szkoły, obsługa dokumentacji rekrutacyjnej; wydawanie zaświadczeń uczniom i innym instytucjom i prowadzenie ich ewidencji; nadzór nad ubezpieczaniem uczniów.

Uwagi:

praca od sierpnia 2024r.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres

Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu
ul. Junikowska 35, 60-163 Poznań
(61)8684868
sekretariat@lp.poznan.pl

Terminy

Oferta ważna od: 2024-04-08

Oferta ważna do: 2024-05-15