Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Oferta

Opis/etat/liczba godzin: Specjalista ds. Kadr

Wymagania:

Wykształcenie średnie - Posiadanie obywatelstwa polskiego. - Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie w pełni z praw publicznych. - Niekaralność za przestępstwa przeciwko: mieniu, obrotowi gospodarczemu, działalności instytucji państwowych, samorządowych, wiarygodności dokumentów lub za przestępstwa karno-skarbowe oraz przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego Wymagania dodatkowe - wykształcenie wyższe, - doświadczenie w prowadzeniu kadr, - praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, zagadnień kadrowych i ubezpieczeń społecznych, Kodeksu Pracy i Karty Nauczyciela, - znajomość programów MS Office, programu kadrowego, - obsługa platformy PABS w zakresie spraw pracowniczych, - odpowiedzialność, zaangażowanie, dyskrecja, - dokładność, sumienność, wysoki poziom kultury osobistej.

Zakres obowiązków:

Zakres podstawowych czynności III. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej przyjmowania i zwalniania pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych, Prowadzenie dokumentacji osobowej zatrudnionych pracowników, Przygotowywanie umów o pracę, zleceń, Przygotowywanie dekretów uposażeniowych i angaży, Wydawanie zaświadczeń o zatrudnieniu na prośbę pracownika, Realizowanie spraw związanych z ustaleniem prawa do urlopu, wyliczeń wymiaru urlopu, Przygotowywanie wykazów nagród jubileuszowych, Nadzór, przygotowywanie i prowadzenie- harmonogramu czasu pracy, ewidencji zwolnień lekarskich, ewidencji czasu pracy, ewidencji nieobecności usprawiedliwionych i nieusprawiedliwionych, Terminowe realizowanie spraw osobowych pracowników, Prowadzenie ewidencji obowiązkowych badań lekarskich pracowników i kontrola ich aktualności, Prowadzenie ewidencji obowiązkowych szkoleń BHP i Ppoż. Pracownika oraz kontrola ich aktualności, Prowadzenie całej dokumentacji związanej z awansem zawodowym nauczycieli, Przestrzegania przepisów prawa, Sporządzanie sprawozdań do jednostek nadrzędnych, Sporządzanie sprawozdań do GUS, PFRON, Systemu Informacji Oświatowej w zakresie kadr, PABS - kadry i innych materiałów sprawozdawczych i analitycznych dotyczących zatrudnienia. Wykonywanie innych prac zleconych przez Dyrektora.

Uwagi:

Wymagane dokumenty: - Życiorys (CV) - Dokument poświadczający wykształcenie (kserokopie) - Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach (kserokopie)

Zgłoszenia prosimy kierować na adres

Mateusz Zachciał
Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika
Trybunalska 17/25
517498017
info@sp74.pl

Terminy

Oferta ważna od: 2024-03-28

Oferta ważna do: 2024-05-31