Nagroda Sportowa Miasta Poznania

Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania uprzejmie informuje związki sportowe i kluby sportowe działające na terenie miasta Poznania o możliwości zgłaszania Kandydatów do Nagrody Sportowej Miasta Poznania:

Grafika - Nagroda Sportowa Miasta Poznania - grafika artykułu
Nagroda Sportowa Miasta Poznania

1. dla sportowca lub drużyny należącej do klubu lub stowarzyszenia sportowego mającego siedzibę na terenie miasta Poznania, za wybitne osiągnięcia sportowe w 2023 r.,

2. w uzasadnionych przypadkach dla wyróżniającego się trenera pracującego w klubie lub stowarzyszeniu sportowym, mającym swoją siedzibę na terenie miasta Poznania, lub trenera reprezentacji Polski związanego z Poznaniem.

Zgłoszenia na formularzach prosimy składać do 15 maja 2024 r. (środa) do skrzynki podawczej w Biurze Podawczym Urzędu Miasta lub wysyłać na adres: Wydział Sportu Urząd Miasta Poznania, ul. 3 Maja 46, 61-728 Poznań.